O nas

delikatesy_knurow_3

Delikatesy powstały z myślą o świadomym, dbającym o zdrowe nawyki konsumencie. U nas nie znajdziesz przypadkowych produktów. To, co wyróżnia nas na rynku, to ogromny nacisk na zdrowe, sprawdzone ekologiczne produkty prosto z Polskiej wsi, pieczywo wyłącznie na naturalnych zakwasach, zawsze świeże wędliny od lokalnych sprawdzonych dostawców. Nasze warzywa oraz owoce, dzięki codziennym dostawom oraz starannej selekcji, kuszą soczystością i świeżością. Większość z nich dostarczają nam Polscy rolnicy. Wybierając się na zakupy do naszej placówki masz pewność, że znajdziesz w niej zarówno lokalne specjały, jak i produkty znanych, cenionych marek w najlepszych cenach.

delikatesy-siemianowice

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych sklepach były komfortowe, a oferta dopasowana do różnych potrzeb klientów. W związku z tym jeśli w Naszym sklepie nie odnalazłeś produktu który Cię interesuje, zgłoś prośbę do personelu, a dołożymy wszelkich starań, by produkt jak najszybciej dla Ciebie sprowadzić. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego zadowolenie z zakupów to Nasza misja!

Twórcy Delikatesów

Grupa kapitałowa DL Invest Group działająca od 10 lat na zasadach funduszu private equity opiera swoją działalność na projektach inwestycyjnych związanych z rynkiem nieruchomosci komercyjnych obejmujących portfolio ponad 2 000 000 m2

Rynek naszych nieruchomości komercyjnych obejmuje:

  • Centra Handlowe typu „Retail Park”
  • 
Centra biurowo-handlowo-usługowe
  • Centra logistyczno-magazynowe