Knurów


Mała Kwiaciarnia – od 1994 roku oferuje pełen zakres usług florystycznych – szeroki wybór kwiatów, aranżacji i roślin. Nasz kreatywny personel wykona dla Państwa nietuzinkową kompozycję kwiatową na każdą okazję.


Red Hot Chicken – czyli najlepszy kurczak w Twoim mieście! Witamy w świecie Red Hot Chicken! RHC to doskonały smak smażonego kurczaka w połączeniu z dodatkami. Dzięki innowacyjnej technologii smażenia, nasz produkt można zamówić bezpośrednio na wyspie handlowej i rozkoszować się smakiem w mgnieniu oka. 


Piekarnia Śląska – Witamy w Piekarni Śląskiej. Znajdziecie u Nas to, czego każdy prawdziwy Ślązak poszukuje – tradycyjne śląskie pieczywo wypie…kane na miejscu bez dodatku konserwantów i polepszaczy. Produkcja Naszego pieczywa odbywa się na naturalnym , wytwarzanym przez Nas zakwasie, zachowując najwyższy kunszt wypieku, mogący zaspokoić oczekiwania każdego smakosza. W Naszej piekarni prócz doskonałego pieczywa znajdziecie również szeroki wachlarz wyrobów cukierniczych. Dbamy o to by można było w nich odnaleźć zarówno odzwierciedlenie światowych trendów jak i niezapomniany smak domowych słodkości. Nasz HIT ? 🙂 Zawsze gorące smażone na miejscu pączki! Nasze sklepy firmowe znajdziesz tylko i wyłącznie na Śląsku! Pieczemy dla Was! Przyjdź! Zobacz! Spróbuj!


Chochołowy Dwór – Firma od wielu lat zajmuje się produkcją wędlin przygotowywanych metodą tradycyjną. Wędzimy w wędzarkach naturalną dębiną. Zapewniamy wysoką jakość oraz niepowtarzalny smak. W nowo otwartym punkcie oferujemy świeżo pieczone aromatyczne mięsa.