Siemianowice Śl.

piekarnia-tradycyjna

Piekarnia Tradycja – Jedyna w swoim rodzaju piekarnia Tradycyjna oferuje zawsze świeże, pachnące pieczywo które wypiekane jest na oczach klientów! Asortyment Naszej piekarni to nie tylko produkty tradycyjne, bazujące na najlepszych gatunkach mąk, ale również specjalne gamy wypieków o walorach dietetycznych.

Zapraszamy również do skosztowania Naszych wyrobów cukierniczych, które będą niebem dla Twojego podniebienia. Zapraszamy Serdecznie!

Piekarnia czynna jest całodobowo.


poliwczak


Zakład mięsny Poliwczak – nasze wędliny przygotowujemy według starych śląskich receptur. Z prawdziwie rzemieślniczym pietyzmem dbamy, aby były zawsze smaczne i zdrowe. Łącząc umiejętnie walory tradycji z nowoczesną technologią produkujemy wyroby najwyższej jakości, którą potwierdzają uzyskane przez nas nagrody, certyfikaty, a przede wszystkim zadowoleni konsumenci.


WILD_NATURE_logo


Sklep zoologiczno-botaniczny WILD NATURE – zaprasza wszystkich miłośników zwierząt i roślin egzotycznych do nowego sklepu w Galerii Siemianowickiej.

W ofercie:

  • pełny asortyment dla psów, kotów, ptaków, gryzoni – akcesoria, pokarmy i przysmaki, preparaty na pchły i kleszcze, suplementy i witaminy, zabawki, klatki,
  • akwarystyka – akwaria, zestawy, sprzęt wiodących marek w atrakcyjnych cenach, technika CO2, nawozy, preparaty, ryby i rośliny akwariowe – duży wybór!
  • terrarystyka – terraria, oświetlenie, akcesoria, witaminy.
  • rośliny egzotyczne, owadożerne, drzewka bonsai

Profesjonalna i miła obsługa, co tydzień nowe promocje! Zapraszamy!